Fond de ten cu ser anti-îmbătrânire Giordani Gold Vanilla Cool

65,08 RON (TVA inclus) 81,34 RON
Livrari cu CARGUS curier rapid in toata tara (in functie de destinatia coletului si cantitatea sa) LIVRARE GRATIS CELOR CARE AU COMANDA DE 250 LEI. CONDITIA E SA NU DEPASEASCA 20KG COLETUL
Cod produs - SKU 41327
Produsul nu mai este disponibil in magazinul nostru.
Stoc limitat

Descriere

Vanilla Cool 41327 30 ml

Fond de ten hibrid, cu beneficii multiple, îmbogățit cu ser probiotic fortifiant și extract calmant din floare de lotus. Serul prebiotic Oriflame contribuie la îmbunătăţirea sistemului natural de apărare a pielii pentru a-i conferi o textură îmbunătățită, mai catifelată, netedă și suplă.

Cu un grad de acoperire mediu, rezistă până la 8 ore și reduce semnele vizibile de îmbătrânire. Uniformizează tonul pielii și ascunde imperfecțiunile. Rezultatul este o finisare naturală, proaspătă, care reflectă lumina, conferind un aspect întinerit pielii.

 OFERTA VALABILA IN LIMITA STOCULUI DISPONIBIL 

Ce spun clientii

Detii sau ai utilizat produsul?
Posteaza review